Skip to content

Stichting ZEHG

Groot Zuideveld 152

4271 CD Dussen

RSIN: 853225345

KvK: 58889914

Rekeningnummer: NL98RABO0138707030

Heb je vragen of wil je contact met ons? Stuur en berichtje via het contactformulier hiernaast.

LET OP!

Ben je journalist/redacteur en wil je in contact komen met ons? Stuur dan een email naar media@zehg.nl

    Hoe heet je? (verplicht)

    Je e-mail (verplicht)

    Onderwerp (verplicht)

    Je berichtje (verplicht)

    Wat doet een HG coach? | Begeleiding vóór, tijdens en na Hyperemesis Gravidarum

    🎧 Podcast: Wat doet een HG Coach vóór, tijdens en na je HG-zwangerschap?

    In de tweede aflevering van onze podcastserie deelt Marjolein Houben – verloskundig trainster, HG Coach en bestuurslid van Stichting ZEHG – wat een HG coach kan betekenen voor vrouwen met Hyperemesis Gravidarum (HG)in elke fase van hun zwangerschap.

    Veel vrouwen voelen zich tijdens hun HG-zwangerschap machteloos, onbegrepen en emotioneel uitgeput. De impact reikt vaak verder dan de zwangerschap zelf. Een HG coach biedt persoonlijke begeleiding, afgestemd op elke fase — van voorbereiding tot herstel.

    💬 Marjolein vertelt ook dat ze een gespecialiseerd netwerk van HG coaches heeft opgebouwd. Coaches die weten wat HG betekent en die vrouwen op hun eigen tempo helpen, zowel lichamelijk als mentaal.

    👉 Nieuwsgierig? Luister dan snel de Wat doet een HG coach 

    Back To Top